Ota yhteyttä

Kaipaatko lisää tietoa meistä tai tuotteistamme? Haluaisitko keskustella eri ratkaisuista, joita Interactive Ads voisi tarjota yrityksellesi? Vastaamme mielellämme mahdollisiin kysymyksiin joko puhelimitse tai sähköpostitse.

OSOITE

Tuovintie 23

01420 Vantaa

Finland

ASIAKASPALVELU

+358 45 262 25977

SÄHKÖPOSTIOSOITE

Info@interactiveads.ai

SOSIAALINEN MEDIA

Facebook
Twitter
Instagram

mikael1

Mikael da Costa
CEO

+358 45 262 5977
mikael@interactiveads.ai

kira-website

Kira Åkerblom
Head of Support

+358 44 559 0231
kira@interactiveads.ai

henrik4

Henrik Viitanen
Head of Sales

+358 45 132 2499
henrik@interactiveads.ai

gregi1

Gregory Jalava
Marketing / Sales

+358 45 7877 9918
gregory@interactiveads.ai

Madeleine Jalava
Marketing

+358 40 875 1234
madeleine@interactiveads.ai

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search